Выбери свою цветовую гамму:

Agris Gruntmanis
(тел.26557735)

Agris Gruntmanis www.facebook.com/agris.gr..
agrisgruntmanis@gmail.com
Рабочий регион
Латвия, Литва
Специализация
*) Свадьбы *) Индивидуальные фотосессии *) Семейная съемка *) Детская съемка *) Репортажная съемка(дни рожд.,крестины,девишники,выписки из родома и.т.д) *) Ретуширование фотографий клиента
Дополнительная информация

Люблю фотографировать. С каждым снимком мой и багаж клиента пополняется приятными эмоциями. Всегда выслушиваю адекватную критику в свою сторону. Не сижу на месте, постоянно ищу новые возможности и идеи. Ищу способы реализации своих задумок. О процессе фотосъемки: В процессе фотосъемки стараюсь поддерживать дружественный и неформальный контакт, что больше располагает к удачной фото сессии, нежели деловой контакт. P.S: Вы всегда можете мне позвонить по номеру +371 26557735 и обсудить условия будущей фото сессии. Всегда рад новым лицам и идеям.

Отзывы пользователей
Имя
Текст отзыва
D&I Paldies Agrim par burvīgo "Love story" un Kāzu Dienas fotosesiju! Agris ir teicams, daudzpusīgs un pretīmnākoš fotogrāfs, ir pilns ar spilgtām, svaigām un radošām idejām. Profesionāls, kvalitatīvs un saprotošs. Agrim ļoti patīk savs darbs,un to veic ar mīlestību. Ļoti oriģināla un īpaša bilžu pasniegšana, kura rada svētku noskaņojuma turpinājumu... Pateicoties Agrim, mums paliks superīgas atmiņas no svētkiem) Liels paldies!
Рита Agris bija mūsu fotogrāfs izlaidumā! Ļoti skaistas un saulainas fotogrāfijas.
Laimīgā Laima un viņas vīrs He heeijā mirkļu ķērāj Agri! Fotogrāfu nr.1. izvēlējāmies pavisam nejauši, vēl pat nenojauzdami, ka Tu Agri esi nr.1. Biedēja fakts, ka tas esot hobijs nevis darbs... Bet kurš neriskē, nedzer šampānieti, vai ne? Piedāvājumā ietilpa arī pirmskāzu fotosesija. Braucot uz to abi ar nu jau vīru baidījāmies, papildus visam ārā bija vakars un lija lietus, taču satiekot šaubas izgaisa. Agris ir ļoti patīkams, atvērts, draudzīgs cilvēks! Nemanāmi un profesionāli veic savu darbu, tā laikam ir fotogrāfa lielākā māksla! Jau saņemot pirmās bildes bijām sajūsmā! Bildes neparastas, krāsainas, emocijām bagātas un arī pārsteiguma video ar mūsu bildēm un piemērotu mūziku ir fantastisks, varētu pat teikt perfekts! Vēlamies pateikt arī milzu PALDIES, ka biji kopā ar mums, tik nozīmīgā dienā.Taču vārdos laikam jau nevar atspoguļot mūsu sajūsmu un prieku skatoties uz Tevis paveikto darbu. Tu esi superīgs fotogrāfs! Ja dzirdēsim, ka kāds meklē fotogrāfu noteikti ieteiksim Tevi. Tiem, kas vēl šaubās - tas ir to vērts! Nešaubos, ka mēs pasūtīsim vēl kādu fotosesiju! P.S. Varētu lielīt daudz un dikti, jo Agris piedalījās ar fotoaparātu rokās arī vecmeitu ballītē... Bet bail, ka nepārlielu. LABAS VEIKSMES!
Вероника Заказывали две фотосессии, одну из них с детками. Очень довольны. Фотограф легко нашел общий язык с детьми, обстановка была совершенно непринужденной. Качество фотографий порадовало. Работа креативная и все было сделано в намеченный срок. Рекомендуем!
Ilona Hotim virazitj ogromnuju blagodarnostj za takie wikarnie foto,vso super,vso ponravilosj..teperj budem vsegda radi s vami sotrudnicatj....ogromnoe spasibo za horowyju raboty i zamecatelnuju fotossesiju
Инара Очень классная фотосессия.Фотографии очень понравились,и осталось море положительных эмоций.Спасибо
Инесса очень понравилась фотоссесия, от фотографий осталась в восторге!!